Twitter Instagram
1kitap1mekan

Kev’de Keyifli Bir Kahvaltı

16     Moda’nın en işlek köşelerinden birinde yer alan Kev, hem samimi konsepti hem de birbirinden lezzetli yemekleriyle Moda’nın imza mekanlarının başında geliyor.

Kev Cafe’nin samimiyeti hem mahalle hem de aile kültürünün mekana yansıtılmasından geliyor ve Moda gibi hayran olunası bir semte gereken kafe kimliğiyle bütünleşiyor. Renkli sandalyeleri, uzun masası ve sevmli kütüphanesiyle yaz kış rahatça tercih edebileceğiniz bir mekan, özellikle yazın dışarıda sokağı izlemenin keyfi bambaşka. Oldukça çeşitli olan menüsünde mutlaka denenmesi gerekenler arasında; burgerlar, tepsi mantı, ve son olarak tatlılardan beyaz çikolatalı dondurmalı profiterol geliyor.

Hem hafta sonu hem de hafta içi keyifle edilecek bir kahvaltı arıyorsanız yine Kev Cafe’nin farklı kahvaltı menülerine mutlaka göz atın derim. Klasik kahvaltı sevenlere Serpme Kahvaltı ve Ege Kahvaltısı önerirken daha değişik tatlara açık olanlar için tost ekmekleri arasında sebzeli omlet ve dana bacon ve cheddar peyniriyle yapılan Breakwich’I mutlaka öneririm. Kahvaltıda yumurta önplanda olsun derseniz de oldukça çeşitli menemen, omlet ve yumurta alternatifleri mevcut. Benim tercihim ise yine çok çeşitli pancake menüsünden; pancake ve maple şuruplu Original American Breakfast oldu. Güzel ve keyifli bir kahvaltının ardından sokak manzarasında karşı bir de kahve keyfi yapmayı ihmal etmeyin derim!

3 5 11 9